O nás


Jsme konzultační firma v oblasti rozvoje firem. Přinášíme vám nezávislý pohled a praktické zkušenosti, nové nápady i ověřené postupy. Zkrátka inspiraci pro vaše podnikání. Pomůžeme vám naplnit vaše podnikatelské cíle a posunout hranice vašeho růstu. Nalezneme společně vhodné nástroje k efektivnímu řízení firmy. Vyladíme vaše obchodní aktivity na vyšší úroveň.
 
 

Stanislav SýkoraIng. Stanislav Sýkora
jednatel společnosti
konzultant a kouč

Těší mě pomáhat lidem a firmám v růstu a dosahování jejich cílů.

Moje zkušenosti vycházejí z více než dvacetileté praxe v managementu IT firmy LCS International (dnes Asseco Solutions), která je známá především informačním systémem Helios. Zde jsem posledních 5 let zastával pozici generálního ředitele, před tím ředitele vývoje a služeb či personálního ředitele. Na těchto pracovních pozicích jsem nasbíral pestré zkušenosti v oblasti strategického řízení firmy. Uváděl jsem do života nové procesy například v oblasti vývoje software, poskytování služeb nebo v obchodu.

Být mezi lidmi a pracovat s nimi je jedna z nejlepších zkušeností, které jsem zažil, a proto vám nabízím své znalosti ke sdílení.

Jana NovosadováJana Novosadová
jednatelka společnosti
konzultant a kouč

Nabízím vám spolupráci v oblasti personálních procesů a řízení týmů. Také vám mohu pomoci rozvíjet osobní potenciál a managerské dovednosti. Čerpám ze svých zkušeností na personálních manažerských pozicích a ze své chuti objevovat nové cesty. Věřím tomu, že kdo chce, ten může nebo-li řešení lze vždy najít. Personální práci se věnuji deset let.

K zajímavým projektům patřily například: managerská zpětná vazba, akvizice nových společností po personální stránce, řešení procesu efektivní adaptace nových kolegů ve firmě a systém individuálních plánů.